Jak nakupovat

Informační sdělení EET

Pokud při své objednávce volíte vyzvednutí v naší provozovně, spolu s platbou v hotovosti, obdržíte doklad se všemi náležitostmi. U platby dobírkou či bankovním převodem ke změně nedochází.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 

 Všeobecné obchodní podmínky používání služeb internetového obchodu www.dapade.cz .
Objednávka
Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu jsou závazné. Zasláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami na servu mimibazar pod nick pokecaja a že s nimi souhlasí.
Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.
Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění všech údajů objednávkového formuláře. Nesprávně nebo neúplně vyplněný objednávkový formulář nelze považovat za řádnou objednávku.
Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři. Pokud chce kupující dodat zboží na jinou adresu (např. do zaměstnání), uvede v objednávkovém formuláři jméno a adresu dodání zboží. Na této adrese musí také dojít k uhrazení částky za objednané zboží.
Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího převzetím a zaplacením zboží.
Vyplněním objednávkového formuláře, v rámci internetového obchodu dává kupující prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Tyto informace nebudou postoupeny 3. osobě

Dodání zboží, ceny
Prodávající dodá zboží do 5 pracovních dní, pokud ho má na skladě, nejpozději však do 14 kalendářních dní od doručení platné objednávky
Objednané zboží bude zasláno balíkem České pošty . K ceně objednávky bude připočteno poštovné ve výši danem u zboží v Kč nebo podkladéch oplatbě .
 
Každou objednávku Prodávající potvrdí e-mailem nebo telefonicky a bude Kupujícího informovat odeslaní balíku danem termínu.
Objednané zboží je po e-mail dohodě možno vyzvednout osobně.
Ceny uvedené u výrobků jsou včetně DPH
Použití internetového obchodu je bezplatné

Převzetí zboží
Kupující musí ve vlastním zájmu při přebírání zásilky zkontrolovat, zda zboží není poškozeno.
Na případné poškození zboží je nutno ihned upozornit doručovatele a zásilku nepřebírat.
Zjistí-li se poškození po rozbalení zboží, je nutné uplatnit reklamaci do 2 pracovních dnů po dodání na dodací poště, kde bude sepsán zápis a zásilka bude vrácena na náklady České pošty odesilateli.
Zásilku je nutné k reklamaci přinést ve stavu, v jakém byla dodána (včetně všech obalů)

Reklamace
záruční a reklamační podmínky se řídí platnými Zákony a dalšími předpisy, zejména Občanským zákoníkem
Zboží na reklamaci posílejte v původním obalu. Dopravce neručí za špatně zabalené zásilky. Výrobce obvykle neuznává záruku u zboží poškozeného při přepravě i když se závada projevila před transportem.

Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)
Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Po obdržení vráceného zboží, prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku do 15dnu ,předem dohodnutým způsobem bez poštovného . Zboží nezasílejte dobírkou, doporučujeme ale pojištění zásilky.

Práva a povinnosti prodávajícího
Prodávající má povinnost potvrdit závaznou objednávku a dodat na adresu kupujícího nejpozději do 10 pracovních dní, pokud nebude dohodnuto jinak.
Veškeré osobní údaje poskytnuté při registraci jsou důvěrné
Prodávající má povinnost vymazat registrovaného zákazníka z databáze v případě, že o to zákazník písemně požádá.
Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.
Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným, nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění.

Práva a povinnosti kupujícího
Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.
Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu, včetně poštovného. S konečnou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.
Kupující má právo na vymazání svých osobních údajů z databáze, učiní-li tak písemnou formou.

Závěrečná ujednání
Obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího www.dapade.cz, v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.
Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky, platnou cenu objednaného zboží včetně uvedeného poštovného, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou je kupující neodvolatelně vázán.
Práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího se řídí obchodním zákoníkemUPRAVIT PODMÍNKY

Nové zboží.


O jaké zboží byste měli zájem?

Celkem hlasů: 27625
Nejprodávanější v e-shopu
reklama 1

 
top list

TOPlist

Reklama 2
 
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Registrace

Recenze

 
Reklama 3
 
Reklama 4

 
Zasíláme a banka

 

Vyhledávání